SCHEDULE

SPRING 2019 PLAYOFFS: JUNE 23rd

8-MAN

- QWEST FIELD -

(COMMACK)

9:30 - 10:45 AM

(#8) Suffolk Tide vs (#9) Venom

10:45 AM - 12:00 PM

(#3) Flint Michigan vs (#6) Bang Bros

12:00 - 1:15 PM

(#1) Renegades vs (#8) Island Boys

- HEINZ FIELD -

(COMMACK)

9:45 - 11:00 AM

(#4) Regulators vs (#5) Serious Business

11:00 AM - 12:15 PM

(#1) Aftermath vs Winner of Venom/Suffolk Tide

12:15 - 1:30 PM

(#3) Village Idiot Knights vs (#6) Saints

- SOLDIER FIELD -

(COMMACK)

10:15 - 11:30 AM

(#4) Dirty Bandits vs (#5) Why So Serious

11:30 AM - 12:45 PM

(#2) Skulls vs (#7) Misfits

5-MAN

- HEINZ FIELD -

(FREEPORT)

9:00 - 10:00 AM

(#2) Cardinals vs (#7) Mud Dogs

10:00 - 11:00 AM

(#3) Direwolves vs (#6) Take It Deep

11:00 - 12:00 PM

Winner of 9 AM vs Winner of 10 AM

12:00 - 1:00 PM

(#1) Bulletz vs (#8) Red Devils

1:00 - 2:00 PM

(#4) Fresh Outta Retirement vs (#5) OBJYN

2:00 - 3:00 PM

Winner of 12 PM vs Winner of 1 PM

- FEDEX FIELD -

(BRENTWOOD)

9:00 - 10:00 AM

(#4) Titsburgh Feelers vs (#5) BlessM

10:00 - 11:00 AM

(#6) Chasers vs (#11) Spicy Bois

11:00 - 12:00 PM

(#3) Brock Lesnar vs Winner of 10 AM

12:00 - 1:00 PM

(#1) Balls Deep vs (#8) Grizzly Kangaroos

1:00 - 2:00 PM

(#3) Punishers vs (#6) TBD

2:00 - 3:00 PM

(#2) Rugrats vs (#7) Dumpin Loads

- LAMBEAU FIELD -

(BRENTWOOD)

9:00 - 10:00 AM

(#2) Foot Docs vs (#7) Vikings

10:00 - 11:00 AM

(#3) Evolution vs (#6) Dub City

11:00 - 12:00 PM

Winner of 9 AM vs Winner of 10 AM

12:00 - 1:00 PM

(#5) Steel Grapes vs (#12) BTR

1:00 - 2:00 PM

(#4) Team Neva Sober vs Winner of 12 PM

- SOLDIER FIELD -

(BRENTWOOD)

9:00 - 10:00 AM

(#7) Buck Sweep vs (#10) Wakanda Mediocre

10:00 - 11:00 AM

(#2) New Ryders vs Winner of 9 AM

11:00 - 12:00 PM

(#8) Hot Dog Smugglers vs

(#9) Team Weight

12:00 - 1:00 PM

(#1) Illuminati vs Winner of

11 AM

1:00 - 2:00 PM

(#4) Nothin Nice vs (#5) Pick Six

2:00 - 3:00 PM

(#1) Dreamkillers vs Winner of 1 PM

Start Ballin'

Join a League

League

631-760-7060

© 2019 Long Island Legends LLC