SCHEDULE

FALL 2020 SEASON WEEK 3: October 4th

8-MAN

- BOLD LIGHTS STADIUM -

EAST NORTHPORT TURF

8:00 AM - 9:15 AM

Game: Blouses vs Saints

Saints 12 - GB 0

Skulls vs Revolution Reapers

9:15 AM - 10:30 AM

10:30 AM - 11:45 AM

RR 15 - Skulls 6

11:45 AM - 1:00 PM

Renegades vs BallHawks

Ren 27 - BH 6
Ren 14 - ADF 0

Renegades vs All Day Freeport

1:00 - 2:15 PM

Skul 15 - War. 0 (F)

Skulls vs Warriors

8-MAN + 5-MAN

- POWERUPS.SHOP FIELD -

EAST NORTHPORT GRASS

8:15 AM - 9:15 AM

Moose Knuckles vs The Jokers

Joke 27 - MK 6

9:15 AM - 10:30 AM

Lights Out vs Degenerates

LO 33 - Degen 7

10:30 AM - 11:45 AM

Serious Business vs LI Savages

SB 32 - LIS 6

11:45 AM - 1:00 PM

Serious Business vs Unsullied

Uns 34 - SB 12

1:00 - 2:15 PM

Spartans vs Suffolk Demons

Spart 20 - SD 6

2:15 - 3:30 PM

GB 15 - LIS 0 (F)

Game: Blouses vs LI Savages

8-MAN + 5-MAN

- TREES ON TREES FIELD -

MASSAPEQUA

8:45 - 9:45 AM

Feel 30 - AB 19

TITSBURGH FEELERS vs Alley Boyz

9:45 - 10:45 AM

NS 38 - Screw 19

Screwed vs Neva Sober

10:45 - 11:45 AM

Wolf 42 - DK 33

Dream Killers vs Wolfpack

11:45 AM - 1:00 PM

DK 25 - RR 22

Rockaway Rockets vs Dream Killers

1:00 - 2:00 PM

Niner 24 - Comm 6

Commodores vs Niners

2:00 - 3:00 PM

Hamb 32 - WE 20
DK 15 - LIS 0 (F)

West Enders vs The Hamburg Airs

3:00 - 4:15 PM

Dream Killers vs LI Savages

5-MAN

- TYREEK'S HILL - FIELD 1 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

SG 7 - GGPC 6

Globo gym purple cobra’s vs Skinny gorillas

9:00 - 10:00 AM

BD 41 - SG 13

Steel Grapes vs Balls Deep

10:00 - 11:00 AM

Wak 32 - BB 20

Wakanda Good vs Burger Boys

11:00 AM - 12:00 PM

OTF 18 - MM 6

Mean Machine vs OTF

12:00 - 1:00 PM

RTTE 26 - Dot 20

Remember the Tight Ends vs Dot City

- JOSH'S HILL - FIELD 2 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

Bles 26 - SKG 20

Sofa King Good vs Bless'M

9:00 - 10:00 AM

Bul 20 - LIB 13

LI Bearkats vs Bulls

10:00 - 11:00 AM

WD 33 - Kni. 6

Who Dat vs Knights

11:00 AM - 12:00 PM

SS 20 - Vik 19

Vikings vs Silver Snakes

12:00 - 1:00 PM

SS 24 - Bank 13

Bankees vs Silver Snakes

1:00 - 2:00 PM

MD 15 - OUT 0 (F)

OUTLAWZ vs Mud Dogs

2:00 - 3:00 PM

Step 13 - WAP 6

WAP vs The Steppaz​​

3:00 - 4:00 PM

War. 15 - Bank 0 (F)

Bankees vs Warriors

SG 15 - War. 0 (F)

4:00 - 5:00 PM

Skinny Gorillas vs Warriors

- ROBERT'S WOODS - FIELD 3 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

Liv 20 - Scrub 19

Liv Cowherd's Sock vs Scrubinhos

9:00 - 10:00 AM

TDs 26 - DH 7

Duck Hunters vs Show Us Your TD's

10:00 - 11:00 AM

SK 38 - Pun 0

Sunday Kings vs The Punishers

11:00 AM - 12:00 PM

BYOG 35 - Evo 26

Evolution vs BYOG

12:00 - 1:00 PM

PS 20 - HDS 6

HDS vs Pick Six

1:00 - 2:00 PM

Sav 26 - WAP 0

WAP vs Savages