SCHEDULE

FALL 2020 SEASON WEEK 4: October 11th

8-MAN

- BOLD LIGHTS STADIUM -

EAST NORTHPORT TURF

8:00 AM - 9:15 AM

Dream Killers vs Degenerates

DK 35 - Deg 0

Saints vs Skulls "B" Rules

9:15 AM - 10:30 AM

10:30 AM - 11:45 AM

Skul 21 - Snts 7

11:45 AM - 1:00 PM

Renegades vs Unsullied

Ren 28 - Uns 0
RR 20 - LIS 0

Revolution Reapers vs LI Savages

8-MAN + 5-MAN

- POWERUPS.SHOP FIELD -

EAST NORTHPORT GRASS

8:15 AM - 9:15 AM

MK 21 - WG 18

Wakanda Good vs Moose Knuckles

9:15 AM - 10:30 AM

GB 34 - L.O. 0

Game: Blouses vs Lights Out

10:30 AM - 11:45 AM

L.O. 12 - SD 6

Lights Out vs Suffolk Demons

11:45 AM - 1:00 PM

Spart 7 - R.R. 0

Spartans vs Rockaway Rockets

1:00 - 2:00 PM

TDs 34 - Com 20

Show Us Your TD's vs Commodores

8-MAN + 5-MAN

- TREES ON TREES FIELD -

MASSAPEQUA

8:00 - 9:00 AM

BD 26 - Feel 21

TITSBURGH FEELERS vs Balls Deep

9:00 - 10:15 AM

ADF 6 - BH 0

BallHawks vs All Day Freeport

10:15 - 11:15 AM

NFZ 21 - BH 6

No Fly Zone vs Ballhawks

11:15 AM - 12:15 PM

NFZ 25 - Screw 21

No Fly Zone vs Screwed

12:15 - 1:15 PM

SS 19 - Niner 16

Niners vs Silver Snakes

1:15 - 2:15 PM

AB 30 - WEnd 13

West Enders vs Alley Boyz

5-MAN

- TYREEK'S HILL - FIELD 1 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

WD 42 - SG 7

Who Dat vs Skinny Gorillas

9:00 - 10:00 AM

SKG 20 - DH 18

Duck Hunters vs Sofa King Good

10:00 - 11:00 AM

DK 35 - LIB 7

Dream Killers vs LI Bearkats

11:00 AM - 12:00 PM

BB 26 - Kni. 6

Burger Boys vs Knights

12:00 - 1:00 PM

Bank 48 - Vik 28

Vikings vs Bankees

- JOSH'S HILL - FIELD 2 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

PS 12 - Scrub 6

Pick Six vs Scrubinhos

9:00 - 10:00 AM

Wolfpack vs Neva Sober

NS 26 - Wolf 22

10:00 - 11:00 AM

Bul 26 - Sav 19

Bulls vs Savages

11:00 AM - 12:00 PM

Pun 32 - OUT 24

Punishers vs OUTLAWZ

12:00 - 1:00 PM

HDS 27 - SK 20

HDS vs Sunday Kings

1:00 - 2:00 PM

Step 13 - Ham 6

The Steppaz vs The Hamburg Airs

- ROBERT'S WOODS - FIELD 3 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

Jok 39 - GGPC 6

Globo Gym Purple Cobra's vs The Jokers

9:00 - 10:00 AM

Bless’M vs Steel Grapes

Bles 28 - SG 0

10:00 - 11:00 AM

Mud Dogs vs Evolution

Evo 14 - MD 13

11:00 AM - 12:00 PM

Liv Cowherds Sock vs OTF

Liv 13 - OTF 12

12:00 - 1:00 PM

​​Remember the Tight Ends vs Show Us Your TD's

RTTE 25 - TDs 18

1:00 - 2:00 PM

Mean Machine vs WAP

MM 19 - WAP 14