SCHEDULE

FALL 2020 SEASON WEEK 5: October 18th

8-MAN

- BOLD LIGHTS STADIUM -

EAST NORTHPORT TURF

8:00 AM - 9:15 AM

Saints 14 - LO 6

Saints vs Lights Out

9:15 AM - 10:30 AM

SBiz 13 - Ren 10

Serious Business vs Renegades

10:30 AM - 11:45 AM

Uns. 17 - Skls 7

Skulls vs Unsullied

11:45 AM - 1:00 PM

ADF 14 - RR 10

Revolution Reapers vs All Day Freeport

8-MAN + 5-MAN

- POWERUPS.SHOP FIELD -

EAST NORTHPORT GRASS

8:00 AM - 9:00 AM

WG 25 - BD 18

Wakanda Good vs Balls Deep

9:00 AM - 10:00 AM

NS 20 - Liv 19

Liv Cowherds Sock vs Neva Sober

10:00 AM - 11:15 AM

BH 20 - Deg. 0

Degenerates vs BallHawks (B Rules)

11:15 AM - 12:30 PM

Rock 16 - SD 6

Suffolk Demons vs Rockaway Rockets

12:30 - 1:45 PM

DK 18 - Spa. 13

Spartans vs DreamKillers

5-MAN

- TREES ON TREES FIELD -

MASSAPEQUA

8:00 - 9:00 AM

BYOG 27 - Sc. 22

BYOG vs Screwed

9:00 - 10:00 AM

BYOG 20 - Mud 18

BYOG vs Mud Dogs

10:00 - 11:00 AM

PS 19 - Nine 12

Niners vs Pick Six

11:00 AM - 12:00 PM

Ham 14 - Out 6

The Hamburg Airs vs OUTLAWZ

12:00 - 1:00 PM

SS 6 - NFZ 0

No Fly Zone vs Silver Snakes

1:00 - 2:00 PM

LIBB 20 - Com 12

LI Bad Boys vs Commodores

2:00 - 3:00 PM

LIBB 26 - WE 7

LI Bad Boys vs West Enders

5-MAN

- TYREEK'S HILL - FIELD 1 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

SKG 25 - GGPC 7

Globo Gym Purple Cobra's vs Sofa King Good

9:00 - 10:00 AM

Skin 26 - Steel 19

Skinny Gorillas vs Steel Grapes

10:00 - 11:00 AM

Sav 45 - Evo 19

Evolution vs Savages

11:00 AM - 12:00 PM

Vik 19 - LIB 7

LI Bearkats vs Vikings

12:00 - 1:00 PM

Bles 12 - BBoys 6

Bless'M vs Burger Boys

- JOSH'S HILL - FIELD 2 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

Scrubinhos vs Remember The Tight Ends

Scr 14 - RTTE 0

9:00 - 10:00 AM

MK 13 - TDs 6

Show Us Your TD's vs Moose Knuckles

10:00 - 11:00 AM

DK 20 - Bul 13

Bulls vs Dream Killers

11:00 AM - 12:00 PM

Mean Machine vs TITSBURGH FEELERS

MM 12 - TF 6

12:00 - 1:00 PM

Wolf 32 - Bank 13

Bankees vs Wolfpack

1:00 - 2:00 PM

Bank 36 - WAP 26

Bankees vs WAP

- ROBERT'S WOODS - FIELD 3 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

Jok 28 - DH 6

The Jokers vs Duck Hunters

9:00 - 10:00 AM

WD 33 - Step 28

The Steppaz vs Who Dat

10:00 - 11:00 AM

OTF 25 - SK 7

OTF vs Sunday Kings

11:00 AM - 12:00 PM

Pun 31 - HDS 7

HDS vs The Punishers

12:00 - 1:00 PM

AB 32 - Kni. 13

Alley Boyz vs Knights

1:00 - 2:00 PM

DC 35 - Kni. 6

Knights vs Dot City