SCHEDULE

FALL 2020 SEASON WEEK 6: October 25th

8-MAN

- BOLD LIGHTS STADIUM -

EAST NORTHPORT TURF

8:00 AM - 9:15 AM

SBiz 21 - L.O. 6

Serious Business vs Lights Out (B Rules)

9:15 AM - 10:30 AM

Game: Blouses vs Dream Killers

10:30 AM - 11:45 AM

DK 35 - GB 6

11:45 AM - 1:00 PM

Renegades vs Skulls

Ren 13 - Sku 0
Sai 18 - Deg. 0

Saints vs Degenerates

5-MAN

- POWERUPS.SHOP FIELD -

EAST NORTHPORT GRASS

8:00 AM - 9:00 AM

Ham 25 - SG 7

The Hamburg Airs vs Steel Grapes

9:00 AM - 10:00 AM

BD 24 - GG 12

Globo Gym Purple Cobra’s vs Balls Deep 

10:00 AM - 11:00 AM

SK 26 - WD 14

Sunday Kings vs Who Dat

11:00 AM - 12:00 PM

SK 26 - LIB 6

LI Bearkats vs Sunday Kings

12:00 PM - 1:00 PM

HDS 19 - BB 18

Burger Boys vs HDS

1:00 - 2:00 PM

Step 15 - WE 0 (F)

West Enders vs Steppaz

8-MAN + 5-MAN

- TREES ON TREES FIELD -

MASSAPEQUA

8:00 - 9:00 AM

Scr 34 - Com. 0

Commodores vs Screwed

9:00 - 10:00 AM

Nine 18 - NFZ 13

No Fly Zone vs Niners

10:00 - 11:00 AM

NFZ 14 - MD 12

No Fly Zone vs Mud Dogs

11:00 AM - 12:15 PM

BH 20 - RR 6

BallHawks vs Rockaway Rockets

12:15 - 1:30 PM

LI Savages vs Suffolk Demons

LIS 21 - Dem 6

1:30 - 2:45 PM

LI Savages vs Warriors

LIS 15 - War 0 (F)

1:30 - 2:45 PM

Warriors vs Spartans

Spa 15 - War 0 (F)

5-MAN

- TYREEK'S HILL - FIELD 1 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

Wak 36 - TF 19

Wakanda Good vs TITSBURGH FEELERS

9:00 - 10:00 AM

Wolf 20 - Vik 0

Vikings vs Wolfpack

10:00 - 11:00 AM

NS 28 - Evo 18

Evolution vs Neva Sober

11:00 AM - 12:00 PM

DK 27 - WB 12

White Buffalo vs Dream Killers

12:00 - 1:00 PM

Sav 28 - WB 6

Savages vs White Buffalo

- JOSH'S HILL - FIELD 2 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

Jok 18 - Scrub 6

The Jokers vs Scrubinhos

9:00 - 10:00 AM

Bul 40 - TDs 6

Bulls vs Show us Your TD's

10:00 - 11:00 AM

BYOG 25 - Wolf 13

Wolfpack vs BYOG

11:00 AM - 12:00 PM

BB 27 - AB 20

Burger Boys vs Alley Boyz

12:00 - 1:00 PM

Bles 21 - Kni. 13

Bless'M vs Knights

1:00 - 2:00 PM

White Buffalo vs Silver Snakes

WB 21 - SS 13

2:00 - 3:00 PM

Dot City vs OUTLAWZ

OUT 15 - DC 0 (F)

- ROBERT'S WOODS - FIELD 3 -

EAST NORTHPORT

8:00 - 9:00 AM

WAP 38 - Liv 12

WAP vs Liv Cowherds Sock

9:00 - 10:00 AM

PS 33 - DH 6

Pick Six vs Duck Hunters

10:00 - 11:00 AM

MK 14 - Pun 7

The Punishers vs Moose Knuckles

11:00 AM - 12:00 PM

LIBB 32 - SKG 6

LI Bad Boys vs Sofa King Good

12:00 - 1:00 PM

LIBB 34 - SG 13

LI Bad Boys vs Skinny Gorillas

1:00 - 2:00 PM

OTF 24 - RTTE 0

Remember The Tight Ends vs OTF